Het kan best zijn dat u nog met een of meerdere vragen zit over het plaatsen of depanneren van uw sanitair en verwarming.
Neem contact op met CV & Solutions, uw deskundige loodgieter in Aartselaar, voor informatie of een offerte op maat!
Uw verwarming installeren was nog nooit zo eenvoudig.
Verder kan u bij ons terecht voor de plaatsing van CV toestellen. Inclusief het periodieke onderhoud van uw verwarmingsinstallatie.
Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in de plaatsing van CLV systemen
( gemeenschappelijke rookgasafvoer) in gebouwen, zo kan u met een gerust hart, uw oude type b toestel vervangen door een condensatietoestel en zo besparen op uw energierekening en hoeft u geen bang meer te hebben om een CO intoxicatie op te lopen!
Bij pannes schieten onze experts zo snel mogelijk in actie om het probleem op te lossen.
Zo kan er gezorgd worden voor het plaatsen van alle mogelijke sanitaire installaties, van de leidingen tot douches en wc’s.
U heeft daarbij de keuze uit diverse materialen en merken, zodat alles volledig aansluit op uw noden en wensen.
Ook totale badkamerrenovaties van A tot Z behoren tot de mogelijkheden.
Onze werkregio ligt binnen een straal van 15 km rond Aartselaar.
Expertise
HerstellingenDepannage’sPlaatsen cv ketelsVernieuwen leidingenBadkamerrenovatieSanitairOnderhoudVerhuur ladderliftCLV systemenWaterleidingenGasleidingenCV-ketel of verwarmingSanitair, toilet of keukenPlaatsen of installerenVerleggen of vervangenReparatieAndere klus, namelijk:
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Openingstijden onbekend
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessionele installatie van sanitair en verwarming.
check_circleBreed aanbod aan materialen en merken.
check_circleSnelle service bij pannes.
check_circlePersoonlijke diensten.
check_circleGepersonaliseerde advertenties.
Ervaring & vakmanschap
timelapse15 jaar actiefstar21 reviewspeople_outline2 medewerkerstimeline17 jaar ervaring
Opleidingen en certificaten
schoolCergaschoolG1schoolVerwarmingsaudit
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Uitgevoerde opdrachten
Badkamerrenovatie
Reviews van andere bronnen
info_outline
Stephane Dujourdystarstarstarstarstar
8 jun. 2024 google
Midden in een keukenverbouwing stond het werf plots onverwachts stil: er moesten 2 schell kranen vervangen worden. Dit was dringend en moest eerst opgelost worden eer de verbouwing verder kon gezet worden.
Ik contacteerde EDS en legde de situatie uit. Het was een kleine klus maar van dringende aard.
Dankzij de snelle interventie van Wesley, zaakvoerder van EDS, konden de verbouwingswerken de volgende dag weer hervat worden.
Ik heb reeds meerdere malen in het verleden beroep gedaan op deze firma en kan deze ten stelligste aanbevelen. Afspraken worden stipt gevolgd, werken worden prima en professioneel uitgevoerd en correct gefactureerd.
victor van vlaenderenstarstarstarstarstar
6 jun. 2024 google
Reageert snel, komt afspraken na. Ik ben nu reeds meerdere jaren klant en ben zeer tevreden over dit bedrijf
Ludo Ludostarstarstarstarstar
5 jun. 2024 google
Mensen zoek iemand die betrouwbaar is.
Deze gast is een oplichter!
Hij rekent "in regie" zaken dubbel aan die al vermeld stonden in de offerte als inbegrepen
Hij laat je extra uren betalen van miskleunen die hij zelf heeft veroorzaakt.
Nog nooit zo een onproffesionele 'werkman' gezien!
De gasinstallie waarvoor hij was aangenomen was zo lek als een zeef en afgekeurd natuurlijk!
Niet moeilijk als je de juiste kneltang niet hebt en geen druktoestel hebt wegens "kapot"
Ik heb hem betaald omdat ik geen goesting heb in rechtzaken.
Nog eens mensen!
Deze gast is niet degene die jullie zoeken!
Kurt Van de Weyerstarstarstarstarstar
5 jun. 2024 google
Na plaatsing condensatieketel slechte afwerking, schuim zichtbaar afvoerbuizen, lelijke zwarte buis op de muur maw GEEN AANRADER!!!
Dankzij mijn tussenkomst heeft betrokken firma 3 condensatieketels (14500 euro) kunnen plaatsen met offerte. Firma stuurt een extra factuur van 116 euro om 1 seconde aan een kraantje te draaien (dit noemt men een lek dichten) . Achteraf wijzigt de factuur naar 79 euro. Zelfs juiste facturen van in het begin sturen lukt niet !!! Een slechte review benoemen als muggeziften is niet echt professioneel, een slechte verliezer. Betrokken firma komt er bij mij niet meer in, 1 ster beoordeling is nog teveel. Hopelijk een betere professionele service in 2024!!!! Een werkpunt voor het nieuwe jaar. Gelieve de klant ook met rust te laten aub, beide facturen
werden ONMIDDELLIJK VOLDAAN.
Firma heeft de vuilafscheider niet geplaatst wat zeer belangrijk is voor de levensduur van de boiler, schandalig 😡. De werken werden uiteindelijk uitgevoerd door een andere professionele firma. Nooit meer CV en solutions