Bekijk ook de Top 10 keukenbouwers in Kontich Waarloos
arrow_back
Naar Top 10 keukenbouwers in Kontich Waarloos
+
ContactOver onsErvaringReviews
arrow_forward_ios
Van Wesemael Keukens bvba
place
Kon. Astridlaan 58 (C, Kontich Waarloos
timelapse33 jaar actief
(1)8,2
Kom in contact met Van Wesemael Keukens bvba
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem rechtstreeks contact op
Of neem rechtstreeks contact op
Over Van Wesemael Keukens bvba:
Keukens Van Wesemael (KVW) is een gerenommeerd familiebedrijf dat sinds 1976 met trots de fakkel van vakmanschap draagt. Onder leiding van Peter Van Wesemael, die sinds 1989 actief is in het bedrijf, onderscheidt KVW zich door zijn passie voor precisie en perfectie in het vervaardigen van op maat gemaakte keukens, badkamers en interieurs.
Bij KVW geloven we in de kracht van kwaliteit. Daarom verkopen en plaatsen we geen geïmporteerde fabrieksmeubelen van twijfelachtige kwaliteit. In plaats daarvan worden al onze kasten en meubels met zorg vervaardigd in ons eigen atelier. Met Peter Van Wesemael als uw enige aanspreekpunt van ontwerp tot productie en plaatsing, garanderen we een naadloze en persoonlijke service.
We begrijpen dat uw tijd waardevol is, daarom werken we voornamelijk op afspraak om ervoor te zorgen dat we voldoende tijd hebben om uw project te bespreken. Onze flexibiliteit stelt ons in staat om afspraken te maken die passen bij uw schema, of dat nu overdag, 's avonds of in het weekend is.
Bij KVW streven we ernaar om niet alleen kwaliteitsproducten te leveren, maar ook een uitstekende service na verkoop. We geloven dat een tevreden klant de beste vorm van reclame is, en daarom zetten we ons in om een snelle en correcte service na verkoop te bieden.
Bent u klaar om uw droomkeuken, badkamer of interieur tot leven te brengen? Neem vandaag nog contact met ons op om een vrijblijvende offerte aan te vragen. Bij Keukens Van Wesemael maken we uw dromen waar.
Expertise
Keukenblad
Keukenkastjes
Keukenontwerp
Keukenapparatuur
Keukenmontage
Keukenverkoop
Keukenrenovatie
Renovatie keukenkastjes en -deurtjes
Vervanging van keukenblad
Plaatsen van keukenapparatuur
Nieuwe keuken
Overige keukenwerkzaamheden
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 18:00
expand_more
Maandag
-
10:00 tot 18:00
Dinsdag
-
10:00 tot 18:00
Woensdag
-
10:00 tot 18:00
Donderdag
-
10:00 tot 18:00
Vrijdag
-
10:00 tot 18:00
Zaterdag
-
10:00 tot 18:00
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
Ervaring
timelapse33 jaar actief
star1 review
Reviews over Van Wesemael Keukens bvba
info_outline
Uitstekend • 5,0
starstarstarstarstar
1 review
Reviews van andere bronnen
Gerda De Donckerstarstarstarstarstar
20 jul. 2020 op google
Een man van zijn woord. Perfectionist tot en met. Heeft voor ons een prachtige keuken ontworpen en gemaakt. Lees meer