checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

De Witte Keulemans

De Witte Keulemans.jpg
8,2
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half
(10 reviews)
place
Ooststatiestraat 68, Kontich
timelapse31 jaar actief
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Al 20 jaar lang specialiseren wij ons in de renovatie van zowel platte als hellende daken met pannen, leien of roofing. Wij staan klaar om met een zelfwerkend patroon uw dakwerken uit te voeren, gaande van kleine herstellingen tot totale dakrenovaties inclusief daktimmer, dakkapel, ... Ook vernieuwen wij uw bestaande gevelbekleding of voorzien wij uw gevel van leien, siding, ceder, multiboard, plastiek, gevel-roofing of dakpannen. Op vraag van de klant kunnen wij de gevel eerst voorzien van gevel-isolatie. Isolatie wordt steeds belangrijker in de renovatie van zowel platte als hellende daken of in het plaatsen/vernieuwen van gevelbekleding. Niet abnormaal als je weet dat een dak verantwoordelijk kan zijn voor 30 percent warmteverlies van uw woning, afhankelijk van verschillende factoren. Wanneer wij als geregistreerd aannemer uw isolatiewerken uitvoeren kan u genieten van allerlei premies en belastingverminderingen voor zowel dak-isolatie als gevel-isolatie.
Expertise
MuurisolatieSpouwmuurisolatieGevelisolatieDakisolatieIsolatie(Spouw)muurisolatieIsolatieadvies / IsolatieplanSchuin dakPlat dakIsolatie overigBeide (schuin deel & plat deel)
Foto's
isolatie_kontich_De_Witte_Keulemans_2.jpgisolatie_kontich_De_Witte_Keulemans_3.jpgisolatie_kontich_De_Witte_Keulemans_4.jpgisolatie_kontich_De_Witte_Keulemans_5.jpg
Openingstijden
Openingstijden onbekend
Ervaring & vakmanschap
timelapse31 jaar actiefstar10 reviewspeople_outline2 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Zeer goed4,4
starstarstarstarstar_half
10 reviews uit 2 bronnen

Reviews van andere bronnen
info_outline
Nanet de Haasstarstarstarstarstar
2 jul. 2021 google
Super vriendelijk, goed advies en snel langskomen. Helaas hebben ze geen tijd voor een kleine lekkage te repareren in het dak.
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend