arrow_backNaar Top 10 fotografen in Gent Oostakker
+
Be Pictured - Newborn Fotografie
8,3
(8 reviews)
place
Smalle Heerweg 3, Gent Oostakker
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Be Pictured fotografie is uw fotograaf voor newborn en zwangerschap, portret, communie, lentefeest en huwelijk in Gent en omstreken.
'Be Pictured' specialiseert zich in portretfotografie, met focus op mode-en kinderfotografie en evenementen zoals trouwfeesten, communies en bedrijfsfeesten.
Neem gerust contact op met ons zodat we uw wensen kunnen bespreken. We starten pas aan een opdracht indien uw wensen 100% duidelijk zijn.
'Be Pictured' beschikt over een eigen fotostudio waar we al uw wensen kunnen waarmaken (schminkster,...). Wil je echter op locatie werken, geen enkel probleem.
Expertise
ReclamefotografieLoveshootFamiliefotoReproductieAfdrukkenFotoalbumProductfotografieModefotografiePortretfotografieBruidsfotografieFotografie op locatieKinderfotografieReportageStudiofotografieGlamour shootGroepsfotoFotoshootZwangerschapsfotografieNewborn shootBabyfotografieTrouw- en HuwelijksfotografieFotoshoot & PortretGroeps- en FamilieshootBaby- en ZwangerschapsshootFotoshoot overigIn studioOp locatieBespreek mogelijkhedenCommunie, vormsel of lentefeest reportageOchtend + Middag + AvondMiddag + AvondOchtend + MiddagAlleen middagAnders
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op zaterdag om 09:00
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
14:00 tot 20:00
Woensdag
-
14:00 tot 20:00
Donderdag
-
14:00 tot 20:00
Vrijdag
-
09:00 tot 18:00
Zaterdag
-
09:00 tot 18:00
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
star8 reviews
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Anke Van Ryckegemstarstarstarstarstar
10 dec. 2024 google
Afgelopen maand stond onze eerste newborn/familieshoot als gezin van 4 op het programma.
We werden enorm vriendelijk ontvangen, de foto’s werden genomen in alle rust met de nodige trucs om onze 2 kindjes mooi in beeld te brengen. Liann is een hele lieve dame met voelbare liefde voor haar vak.
Een tweetal weken later ontvingen we onze foto’s per mail en die waren tot in de puntjes afgewerkt. Ik heb een traan gelaten bij het zien van de foto’s, ze waren prachtig!
Bedankt Liann voor deze fijne ervaring!
TheKim Lystarstarstarstarstar
5 mei 2024 google
Ik heb een tweeling van 2 jaar en ga al sinds hun geboorte bij Liann langs voor een fotoshoot. Ze neemt zeker en vast haar tijd om de kleintjes op hun gemak te stellen aangezien ik graag foto's wou van de tweeling samen. Het is niet gemakkelijk om hun beiden aandacht vast te hebben, maar toch neemt Liann de tijd om al met de ene bezig te zijn terwijl de andere getroost wordt. Aangezien het een tweeling is, krijg ik ook extra veel mooie foto's. Ik heb er nu een traditie van gemaakt en kom zeker jaarlijks terug. Enorm vriendelijke fotografe 😉
Kim Rousseaustarstarstarstarstar
3 mei 2024 google
Vorige week gingen wij voor de derde maal naar Lianne. We deden reeds eenmaal een zwangerschapsshoot en tweemaal een newborn shoot bij haar. We zijn telkens versteld van de tijd die Lianne voor ons neemt en de passie voor haar werk. Het resultaat mag er zeker zijn! Wij zouden haar aan iedereen aanraden.
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Persoonlijke diensten: specialisten in Gent Oostakker