Bij Haerts – Dekeyser Accountancy BV, zijn we meer dan alleen een boekhoudkantoor. We zijn een hecht, familiaal team dat zich inzet om u de best mogelijke service te bieden. Ons team bestaat uit negen hoogopgeleide professionals, waaronder zes dossierbeheerders die de titel van boekhouder-fiscalist dragen. We hechten veel waarde aan de mens als persoon en niet als nummer, waardoor we sterke relaties kunnen opbouwen met onze klanten.
Onze diensten omvatten fiscale optimalisatie, BTW, jaarrekening, vennootschapsbelasting en personenbelasting. We begrijpen dat een goede, georganiseerde boekhouding van groot belang is in elke fase van een zelfstandige activiteit. Daarom zorgen we ervoor dat alle boekhoudkundige documenten nauwkeurig en tijdig worden verwerkt conform de actuele wetgeving. Na het invoeren van uw gegevens, bespreken we deze met u en vervullen we de wettelijke formaliteiten.
We zijn er trots op dat we onze klanten kunnen adviseren en begeleiden, of dat nu bij ons op kantoor is of bij u thuis. We zijn er om u te helpen, om u te begeleiden en om ervoor te zorgen dat uw boekhouding correct en efficiënt wordt beheerd.
Bent u op zoek naar een betrouwbaar en deskundig boekhoudkantoor dat u als persoon waardeert en niet als nummer? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende offerte. We kijken ernaar uit om met u samen te werken en u te helpen uw bedrijf te laten groeien.
Expertise
VerzekeringenOnderneming & Zakelijk adviesFinanciële planningBelastingadviesPersonenbelastingBelastingaangifteVOFBedrijfsrevisorFinancieel adviesAangifte omzetbelasting / BTWJaarrekeningFinanciële rapportageKMOParticulierFiscaal AdviesEenmanszaakZakelijkAangifte vennootschapsbelastingFiscalistZelfstandigenBVCorporateAccountantBoekhoudingVolledige boekhoudingBoekhouding overigAangifte personenbelastingBelasting overigAudit (statutair)Accountant overigEenmanszaak / ZelfstandigeVOF / Maatschap / CVBV / NVGeen (Particulier)Vrije BeroepenVastgoedsectorLandbouw en AgribusinessDetailhandel en HorecaNon-profit OrganisatiesBouwsectorFinanciële SectorICT en FinTechVoedselveiligheidGezondheidszorgTransport en LogistiekE-commerceEnergiemarktReisbureausAutomobielsector / GaragesBijberoepersSchoonheidszorgGroothandelOvername- en FusieadviesAndere sector
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 17:00
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:00
Dinsdag
-
08:30 tot 17:00
Woensdag
-
08:30 tot 17:00
Donderdag
-
08:30 tot 17:00
Vrijdag
-
08:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse12 jaar actiefstar20 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.checkmarkGoede reviews in de laatste 2 maanden.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Matthias Dobbelaere-Welvaertstarstarstarstarstar
28 apr. 2025 google
Heel professioneel boekhoudkantoor. Al vele jaren trouwe klant, zeer goede opvolging van de dossiers, en bijzonder makkelijk bereikbaar. Snelle opvolging via telefoon of mail, én een persoonlijke touch - wat toch niet onbelangrijk is bij de fiscale kant van je vennootschap. Men denkt ook mee met je zaak. Fijn kantoor & dito mensen, en zeker een aanrader.
Ystarstarstarstarstar
5 mei 2024 google
Ik ben zeer tevreden over hun professionele dienstverlening. Het team toont diepgaande expertise, proactiviteit en heldere communicatie. Ze anticiperen op uitdagingen, verhelderen complexe zaken en bieden uitstekende klantenservice. HDA is een betrouwbare partner voor financiële en accountancybehoeften. Een aanrader voor elke ondernemer!
Payamstarstarstarstarstar
5 mei 2024 google
Opgelet AUB! Lees mijn ervaring goed na AUB!
Ze doen heel veel zaken niet!
Ze hebben inschrijven van mijn vennootschap niet in orde gebracht en ze hadden van 3julli een mail van gehad en ik hebt zelf begin van week in november in orde gebracht en mijn UBO niet in orde gebracht in 30dagen!
500euro boete dankzij hun! Zelf heb ik mijn UBO van mijn eenmanszaak in orde gehad,
Ze hadden 30dagen tijd gehad voor mijn UBO van 14juni tem 14juli maar toch niks in orde gebracht en zelf me niks gezegd.
Omdat ik vanaf Augustus veranderd ben naar een nieuwe boekhouder en nu steken ze alles op mijn nieuwe boekhouder.
Let op AUB voordat je overstapt naar hun!
Ze zijn ook niet elke dag gemakkelijk bereikbaar.
Yenthe Meersmanstarstarstarstarstar
2 mei 2024 google
Graag wil ik delen hoe geweldig de dienstverlening van
Haerts - Dekeyser Accountancy is. Ze reageren supersnel en gaan heel precies te werk met financiële gegevens. Het is fijn om op ze te kunnen vertrouwen.
Het team is ook enorm vriendelijk en staat altijd paraat om vragen te beantwoorden. Ze nemen echt de tijd om specifieke zakelijke behoeften te begrijpen en geven praktisch advies.
Voor een correcte en betrouwbare boekhoudservice zou ik Haerts - Dekeyser Accountancy zeker aanraden!