Wouter Vagenende - Huis & Tuin is uw betrouwbare partner voor zorgeloze renovaties. Met een specialisatie in badkamerrenovaties van A tot Z, bieden wij een professionele aanpak met oog voor detail en afwerking. Ons kleine, stabiele en betrouwbare renovatieteam staat garant voor kwaliteit. Van de afbraak tot de opbouw en afwerking van uw droombadkamer of renovatieproject, wij zorgen voor alles. Als zaakvoerder ben ik nauw betrokken bij elk project en waak ik over de geleverde kwaliteit.
Wij maken gebruik van Mortex, een fijne minerale bekleding met de eigenschappen van natuursteen. Mortex is waterdicht, esthetisch en kan op allerlei soorten ondergronden aangebracht worden. Het is uitermate geschikt voor gebruik in badkamers en biedt een aangename en eigentijdse look-and-feel.
Bij Wouter Vagenende - Huis & Tuin bent u verzekerd van een kwaliteitsvol resultaat. Bent u klaar om uw droombadkamer te realiseren? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende offerte. Wij staan klaar om uw renovatiedromen waar te maken!
Expertise
BetonvloerTrapbekledingBetonlookOverig
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 18:00
expand_more
Maandag
-
07:00 tot 18:00
Dinsdag
-
07:00 tot 18:00
Woensdag
-
07:00 tot 18:00
Donderdag
-
07:00 tot 18:00
Vrijdag
-
07:00 tot 18:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse55 jaar actiefstar17 reviews
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Laura Van den Daelestarstarstarstarstar
8 jul. 2024 google
Vriendelijk service met correcte opvolging! Wij twijfelen niet, Wova the way to go 💪🏽
Vincent Vanopdenboschstarstarstarstarstar
6 jul. 2024 google
Verschrikkelijke ervaring met een incapabele aannemer die zichzelf schaamteloos een vakman noemt! Gespecialiseerd in badkamers bleek snel een regelrechte grap. Volledige badkamer in gewone gyproc geïnstalleerd. Wanneer wij dan aandringen op het gebruik van vochtwerende gyproc in de badkamer krijgen we platen die bol en scheef staan, niet roestvrije vijzen gebruikt, op sommige plaatsen leek de gyproc zelfs afgebeten, .. Wanneer je hierover wil communiceren met Wouter krijg je het verwijt geen vertrouwen te hebben en dat ze weten wat ze doen… Een gebrek aan vertrouwen was duidelijk terecht.. de badkamervloer ligt niet waterpas, de aftakking regenwater werd voor de filter geplaatst, bestelde radiator had een veel te laag rendement, ..
Het versturen van facturen ging dan weer wel vlot. Wanneer wij weigerden te betalen totdat alles werd hersteld volgens de regels van de kunst, constateerden wij dat de dag nadien al onze badkamermeubels verdwenen waren. Na gesprek met Wouter laat hij ons weten dat we eerst dienden te betalen, 90% van de totale renovatie kost. Wij betalen de facturen Wouter bezorgt ons de meubels terug en laat weten niet meer verder te kunnen werken zonder vertrouwen.. Wij wouden graag extra budget steken in een goed afgewerkte badkamer van A tot Z.. Resultaat is dat wij veel geld kwijt zijn en nog steeds herstellingswerken aan het uitvoeren zijn in onze badkamer om het slordige werk van Wova op te lossen.
Sabrina Francoisstarstarstarstarstar
5 jul. 2024 google
Heeft bij ons de badkamer gerenoveerd van A tot Z met een duidelijke communicatie en opvolging.
Een dikke aanrader!
Juliana Verhoevenstarstarstarstarstar
5 jul. 2024 google
Dag wouter,
wij zijn heel tevreden over de aanpassingen in ons huis.
Deze heb je aangepast voor mijn mindervalide man.
Nu kan hij zich terug zelfstandig verplaatsen in huis.
Heel erg bedankt en tot de volgende keer.
Als we jou nodig hebben , nemen we graag weer contact met jou op...
Dank je wel