Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij Isolatie, chape- en tegelwerken Vertessen bvba
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Of neem rechtstreeks contact op
Of neem rechtstreeks contact op
Over Isolatie, chape- en tegelwerken Vertessen bvba:
EPS-, chape- en vloerwerken Vertessen is uw betrouwbare partner voor vloerisolatie, algemene chapewerken, vloeichape en tegelwerken. Met onze jarenlange ervaring en expertise onderscheiden we ons in de markt. We zijn gespecialiseerd in het gebruik van EPS isolatie Starbeads, een uniek product dat super isolerende waarden en hoge druksterktes biedt. Onze EPS isolatie kan ook in helling geplaatst worden op platte daken, wat zorgt voor een optimale isolatie en afwatering.
We bieden een breed scala aan diensten, waaronder hechtende chape/dekvloer, niet hechtende chape/zwevende chape, chape op vloerverwarming, hellingchape, pastachape en sneldrogende chape. Onze vakmensen zijn ook bedreven in tegelwerken. Of u nu kiest voor parket, laminaat of (keramische) tegels, wij zorgen voor een vakkundige plaatsing.
Bovendien hebben we onze eigen tegel-showroom, waar u kunt kiezen uit een breed assortiment tegels in diverse formaten, waaronder de populaire XXXL-formaat tegels. We kiezen onze tegels zorgvuldig uit op basis van hun populariteit op de (tegel)markt, en we kunnen ook zorgen voor de opmeting, bestelling en plaatsing.
Bij EPS-, chape- en vloerwerken Vertessen streven we ernaar om u de beste service en kwaliteit te bieden. We zijn trots op ons vakmanschap en onze toewijding aan klanttevredenheid. Bent u geïnteresseerd in onze diensten? Vraag dan nu een vrijblijvende offerte aan. We kijken ernaar uit om met u samen te werken.
Expertise
Vloerisolatie
Isolatie
Spuitisolatie
Parket
Laminaat
Vloerlegger
Plavuizen
Cementvloer
Tegels
Ondervloer
(Spouw)muurisolatie
Isolatieadvies / Isolatieplan
Isolatie overig
Houten vloer / Parket leggen
PVC / Laminaat leggen
Plavuizen / Tegels leggen
Vloer egaliseren
Overig
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 00:00
expand_more
Maandag
-
24 uur geopend
Dinsdag
-
24 uur geopend
Woensdag
-
24 uur geopend
Donderdag
-
24 uur geopend
Vrijdag
-
24 uur geopend
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
Ervaring
timelapse8 jaar actief
star18 reviews
people_outline1 medewerkers
Reviews over Isolatie, chape- en tegelwerken Vertessen bvba
info_outline
Zeer goed • 4,1
starstarstarstarstar
18 reviews
Reviews van andere bronnen
Marian Van den driesstarstarstarstarstar
2 mei 2024 op google
Vlotte communicatie, goed advies, oplossingsgericht, gerespecteerde timings, en correcte prijs. Echte aanrader! Lees meer
Jorien De Smetstarstarstarstarstar
2 feb. 2024 op google
Zowel onze chape als tegels (visgraat) door hen laten leggen. Zeer proper gedaan. Communicatie is top! Lees meer
Niels Struyfstarstarstarstarstar
3 sep. 2023 op google
Deze firma werkt in hun woorden volgens de ‘regels der kunst’. Wanneer men dit moet opnemen als in corrupt en onbetrouwbaar klopt dit zeker! Voor onze nieuwbouw gingen wij in zee met deze firma voor de uit te voeren werken van EPS en chape. Deze werken werden uitgevoerd maar aan een sterke meerprijs dan volgens hun offerte prijs. Nadien bleek ook nog eens dat hun vloei-chape toch niet volgens de regels der kunst geplaatst bleek toen onze vloerder langskwam om alvorens de werken voor het vloeren van start zouden gaan eens te komen opmeten, afspraken te maken etc. Iets wat deze firma ook kan leren om afspraken te maken en deze vervolgens ook na te komen. Er bleek dus wel degelijk iets mis met deze vloei-chape wat door zaakvoerder David werd toegegeven, MAAR dit zou geen probleem vormen voor het vloeren… Mooie uitleg, toch had David mensen opgestuurd om deze chape gelijk te maken en schommelingen weg te werken. Uiteindelijk haakte onze vloerde dus af om deze werken uit te voeren, wat te verstaan is van deze vakman deze niet wil vloeren op iets wat volgens hem en bij navraag van de firma Weber niet correct bleek. Hiervoor dus reeds een raadsman aangesproken aangezien volgens deze firma alles in orde is maar toch maar vlug wat mensen had opgestuurd om alles weg te moffelen en te verdoezelen. Wij waren dus genoodzaakt hiervoor een lange procedure aan te gaan om dit aan te kaarten ofwel in te gaan op aandrang van onze advocaat om deze werken van het vloeren te laten uitvoeren door Vertessen aangezien deze aansprakelijk zijn indien hier in de toekomst problemen uit voort zouden komen. Dit hadden we dus beter NIET gedaan. ‘Same story over’ wij lieten dus weten dat hun firma de tegelwerken mocht uitvoeren omwille van aansprakelijkheid etc, hiervoor kregen wij mits overleg een mooie prijs aangeboden om heel onze woning te betegelen. Hier vroegen wij zelf nog nadrukkelijk om zelf eens langs te komen om zo zeker te zijn dat er geen fouten zullen ontstaan. Dit is dus nooit gebeurd door hun zelve, wel kwam de week voordien hun vloerder in onderaanneming langs om alles te bespreken. Tijdens deze werken werd er gewerkt in niet een standvastigheid, dan kwam deze persoon wel dan niet. De werken konden na een veel langere periode deels afgerond worden waarop ook de eindfactuur volgende en waarop wij beide achterover vielen van deze prijs. Meer dan het dubbele van de voorgestelde offerte zonder enige gevraagde meerwerken! Garantie op ellende met deze firma VERTESSEN! Lees meer
Johan Vanderborghtstarstarstarstarstar
3 aug. 2023 op google
Heel mooi werk geleverd. Professioneel en correct. Lees meer
Toon bronnenexpand_more
Gecontroleerd door Trustlocal
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Vraag prijs en beschikbaarheid aan bij Isolatie, chape- en tegelwerken Vertessen bvba