Bekijk ook de Top 10 Financieel adviseurs in Bierbeek Korbeek-Lo
arrow_backNaar Top 10 Financieel adviseurs in Bierbeek Korbeek-Lo
+
Crelan Korbeek-Lo - Gilis & Monstrey BV
8,9
(18 reviews)
place
Tiensesteenweg 43, Bierbeek Korbeek-Lo
timelapse34 jaar actief
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Crelan is een coöperatieve bank waar u als klant voelt dat er een persoonlijk contact is. Op mensenmaat, dat is ons handelsmerk en dat uit zich elke dag in de vertrouwensrelatie die de bank heeft met haar klanten.
Expertise
PensioenadviesSpaaradviesLeningenVerzekeringenBeleggingsadviesPensioenBelastingSparen & BeleggenLenen & KredietOverig financieel adviesOp locatie (op kantoor / thuis)Online (videocall) / telefonischGeen voorkeur, beide opties mogelijk
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 12:00
Maandag
-
14:00 tot 17:00
Dinsdag
-
09:00 tot 12:00
Woensdag
-
14:00 tot 19:00
Donderdag
-
09:00 tot 12:00
Vrijdag
-
14:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse34 jaar actiefstar18 reviews
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Jörg Baetenstarstarstarstarstar
6 dec. 2022 google
Ondertussen is het al 7 jaar geleden dat we met onze hypothecaire lening en alles wat erbij hoort zijn overgestapt naar Geert en zijn team - in het bijzonder Lennart (!) - en we hebben er nog geen moment spijt van gehad. De overstap verliep vlot en ook tijdens het bijlenen voor de verbouwing werden we goed geadviseerd en begeleid. De rentevoet was indertijd de belangrijkste reden om naar hen over te stappen, maar de fantastische en persoonlijke service is alvast de reden om te blijven, ook als de lening afbetaald is. Waar zij ook echt in uitblinken is hun rol als verzekeringsmakelaar. Echt zalig dat alles geregeld wordt voor jou, snel en degelijk, maar ook hier weer heel persoonlijk (dankjewel Evi!). Ik hoor af en toe hoe het er bij andere banken aan toegaat (aantonen van het aantal beaufort bij stormschade?!) van die zaken hebben we nog niet voorgehad. Ik zou wat scepticisme begrijpen voor zo'n enthousiaste en eenzijdige review over een bank/verzekeraar, maar ik ben spontaan in mijn pen gekropen. Misschien zit de tijd van het jaar er voor iets tussen :-)