checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
+

APO-LUX BV

APO-LUX BV.jpg
8,4
score_fullscore_fullscore_fullscore_fullscore_half
(35 reviews)
place
Zwaaikomstraat 25, Roeselare
timelapse20 jaar actief
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:

Introductie
Apo-Lux is een familiebedrijf dat zich onderscheidt door zijn expertise in beveiligingssystemen. Onder leiding van Gauthier Delbare, hebben we onze activiteiten en ons assortiment aanzienlijk uitgebreid, met name op het gebied van alarm- en camerasystemen. We zijn trots op onze status als INCERT-gecertificeerd beveiligingsbedrijf, wat een garantie is voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Onze klanten kunnen erop vertrouwen dat we hen de beste beveiligingsoplossingen bieden, afgestemd op hun specifieke behoeften. Of het nu gaat om een alarm, camerabewaking of toegangscontrole, wij staan klaar om u te helpen. We zijn ook gespecialiseerd in het installeren van automatisatiesystemen, met een specifiek aanbod van TRIPLE FORCE motoren van Roger Technology. Deze motoren zijn energiezuinig, efficiënt en ontworpen voor intensief gebruik. Ze bieden een geruisloze werking en precieze positiebepaling, wat zorgt voor een optimale gebruikerservaring. Bij Apo-Lux streven we ernaar om onze klanten een veilige en beschermde omgeving te bieden. Ontdek hoe we u van dienst kunnen zijn en vraag vandaag nog een gratis offerte aan.
Expertise
bedrijfsbeveiligingInbraakbeveiligingWinkelbeveiligingHorecabeveiligingEvenementenbeveiligingToegangscontroleAlarmsysteemAlarminstallatiesCamerabewakingCamerabeveiligingOverig alarmsysteem / -installatieObject- of bedrijfsbeveiligingPersoonsbeveiligingOverige beveiliging & bewakingParticulierZakelijk
Trustoo awards
info_outline
Beveiligingsbedrijven met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustlocal.
top_score
Foto's
beveiliging_roeselare_APO-LUX_BV_2.jpgbeveiliging_roeselare_APO-LUX_BV_3.jpgbeveiliging_roeselare_APO-LUX_BV_4.jpg
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op donderdag om 08:30
expand_more
Maandag
-
08:30 tot 17:00
Dinsdag
-
08:30 tot 17:00
Woensdag
-
08:30 tot 17:00
Donderdag
-
08:30 tot 17:00
Vrijdag
-
08:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse20 jaar actiefstar35 reviewspeople_outline9 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Zeer goed4,2
starstarstarstarstar
35 reviews uit 2 bronnen

Reviews van andere bronnen
info_outline
Heidi Desmetstarstarstarstarstar
5 apr. 2025 google
Videofoon geplaatst bij ons op de manege. Deze kunnen we nu overal bedienen via onze smartphone.

Gauthier Delbarestarstarstarstarstar
2 apr. 2025 google
Apolux heeft mijn verwachtingen volledig overtroffen! Van begin tot eind was de ervaring met dit poort automatisatiebedrijf uitzonderlijk. Het team is uiterst professioneel, deskundig en vriendelijk. Ze hebben een op maat gemaakte oplossing voor mijn poort bedacht die perfect bij mijn behoeften past.

Annie Seysstarstarstarstarstar
3 mrt. 2025 google
Service is zeer goed.Techniekers zijn bekwaam. Kortom heel tevreden

bert Van Kerckhovenstarstarstarstarstar
8 feb. 2025 google
Probleem poort snel opgelost slecht contakt goede tecnieker maar zeer zeer duur in verplaatsing
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend