Het is een prioriteit voor het kantoor dat u als cliënt de gehele afwikkeling van uw dossier goed kan volgen en begrijpt en op de hoogte bent welke stappen er genomen worden.
Deze aanpak geeft de beste resultaten en werkt naar een oplossing toe die zo goed mogelijk aansluit bij uw verwachtingen.
Om uw dossier de aandacht te kunnen geven die het verdient, behandelt het kantoor geen pro-deo dossiers.
Expertise
OndernemingsrechtContractenrechtBouwrechtPolitierechtbankStrafrechtFamilierechtHuurrechtAansprakelijkheidsrechtWonen & OmgevingSchade & AansprakelijkheidOndernemen & ZakelijkStrafrecht & VerkeersrechtAndersNalatenschap / erfenisBouw- of huur conflictConflict over contractenZakelijk conflictConflict met buren / omgevingLetsel of gezondheidTraditionele bemiddeling (fysieke afspraak)Digitale bemiddeling (online / video-call)
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustoo awards
info_outline
Top Pro’s leveren consistent geweldige kwaliteit, waardoor ze tot de allerbeste dienstverleners op Trustlocal behoren.
Vorige awards
Top Pro 2024
Top Score 2024
Top Pro 2023
Top Score 2023
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 12:00
Maandag
-
13:30 tot 19:00
Dinsdag
-
09:00 tot 12:00
Dinsdag
-
13:30 tot 19:00
Woensdag
-
09:00 tot 12:00
Woensdag
-
13:30 tot 19:00
Donderdag
-
09:00 tot 12:00
Donderdag
-
13:30 tot 19:00
Vrijdag
-
09:00 tot 12:00
Vrijdag
-
13:30 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleVlotte communicatie en doelmatige dienstverlening
Ervaring & vakmanschap
timelapse16 jaar actiefstar77 reviewspeople_outline1 medewerkerstimeline16 jaar ervaring
Lid van
Orde van Vlaamse Balies
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.checkmarkLanger dan 1 jaar Premium Partner.checkmarkBankrekening geverifieerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Costi Plescanstarstarstarstarstar
31 jul. 2025 google
Ik raad deze advocaat niet aan. Hij heeft me gewoon voorgelogen... Ik had problemen met mijn ziektekostenverzekering en hij nam de zaak over en zei dat het me niet te veel zou kosten. Hij vroeg om een bedrag van € 363, dat heb ik op zijn rekening gestort en toen stuurde hij TWEE E-MAILS naar Brussel en toen vroeg hij nog eens € 605... Als ik dat geld had, kon ik mijn ziekenhuisrekening betalen zonder zijn rare diensten in te schakelen!!!
Het spijt me, maar ik noem dit "oplichterij".
mieke vanderheerenstarstarstarstarstar
2 jul. 2025 google
Hele goede advocaat
Zeker een aanrader. We waren meteen op ons gemak gesteld. Goed en correct advies gekregen.
alhasn kamalstarstarstarstarstar
2 jun. 2025 google
Eerlijk gezegd hij is een uitstekende en hardwerkende advocaat die snel op telefoontjes en e-mails reageert. Hartelijk bedankt Bert
Jordy Delsoirstarstarstarstarstar
3 jan. 2025 google
Top advocaat! Heb al verschillende gehad en bij Bert heb je alle duidelijkheid en doet ook de nodige moeite! Zeker aan te raden