Bekijk ook de Top 10 verhuisfirma's in Lille Gierle
arrow_backNaar Top 10 verhuisfirma's in Lille Gierle
+
Dito-verhuizingen Vervoer
8,0
(21 reviews)
place
Zand 78, Lille Gierle
timelapse18 jaar actief
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Wij zijn een verhuisfirma in de regio Kempen. Een familiebedrijf dat zeer veel belang hecht aan contacten met mensen persoonlijk.
Dit is nog steeds de beste manier om de mensen vertrouwd te maken met het reilen en zeilen van de firma.
Tevens is ook onze grootste prioriteit dat uw materiële eigendom dat u gaat verhuizen bij ons in goede en zorgzame handen is.
Aangezien wij ook een zelfwerkende patron zijn voelt het voor u misschien aangenamer en vertrouwder aan.
Wij hebben zeer grote ervaring in verhuizingen. U bent nog niet overtuigd ?
Stuur ons een mailtje of neem contact op met ons en dan kunnen we , als u dat wenst , even langs komen om ons persoonlijk voor te stellen.
Zoals al eerder gezegd we willen de mensen een echt goed gevoel geven als ze met Dito-verhuizingen willen verhuizen.
timelapse18 jaar actiefstar21 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Amanda Sengeløvstarstarstarstarstar
2 aug. 2024 google
Heel teleurstellend. Eén ster omdat de verhuismannen zelf heel vriendelijk waren en hun best hebben gedaan, maar daar blijft het ook bij. De baas (die lekker in Spanje zat overigens) was zeer klantonvriendelijk aan de telefoon. We werden meteen uitgekafferd, je kreeg zelf niks gezegd, en opeens konden bepaalde diensten niet meer en werd er gedreigd om de service helmaal af te breken. Het ging al mis toen ze meer dan drie uur te laat kwamen (in die tijd hadden we zelf nog een rondje met de verhuiswagen heen en weer kunnen rijden). We hebben ze proberen te bereiken, maar pas na twee uur nam er iemand op. Niemand heeft ons uit zichzelf gecontracteerd. Heel spijtig... De ladderlift zou een doorgang van een appartementencomplex blokkeren, en hierdoor klopten de uren van de verhuis niet meer die we op voorhand moesten doorgeven. We hadden van tevoren aangegeven dat er geholpen moest worden met de zware items (o.a. van de trap), en dat onze grootste zorg onze marmeren eettafel verhuizen was. Eerst was het opeens 100euro extra voor de trap, en toen we aangaven dat dat nie zo afgesproken was maar dat we wel akkoord gingen, mochten de mannen niet de trap op of af omdat er zogezegd geen verzekering afgesloten was (terwijl we duidelijk twee verhuizers hadden afgesproken, niet alleen ladderliftbedieners). Er viel niet te praten met die man, want die bleef maar roepen aan de telefoon. Helaas is onze marmeren tafel ook beschadigd tijdens het transport. We lopen nu eigenlijk nog meer achter op schema; meer dan drie uur wachten, uiteindelijk moeten we toch nog alles demonteren omdat we het zelf van de trap moeten krijgen, en onze dure tafel is beschadigd, en daarenboven heeft het ons allemaal 500 euro gekost.
Naomi Christinastarstarstarstarstar
12 mei 2024 google
Onze verhuis was TOP. Heel professioneel en persoonlijk. Onze inboedel kwam in prima staat aan in Zuid-Frankrijk. We kiezen resoluut voor Dito en raden hen ten zeerste aan!
Stefan Van Baelstarstarstarstarstar
12 mei 2024 google
Ik stond zelf wat sceptisch tegenover verhuisfirma op aanraden van een collega bij jullie terecht gekomen en dan nog in dezelfde gemeente. Van begin tot einde in helse temperaturen is alles netjes verhuist en gedemonteerd en gemonteerd. Thomaz en Brent jullie verdienen een standbeeld! Wij zijn meer dan tevreden, ook het niet makkelijk was om de liftwagen tot achteraan te krijgen is het dan toch gelukt door logisch inzicht! Waarvoor dank! Wij zullen jullie zeker aanbevelen, verhuizen, gaan we voorlopig niet meer doen denk :) groetjes uit Wechel city
martine En nog watstarstarstarstarstar
10 mei 2024 google
Door onverwachte omstandigheden 2x op korte tijd verhuist. De eerste keer waren we heel tevreden dus kozen we de 2de keer weer voor deze firma.
Al de communicatie ging heel traag en warrig. Na veel gedoe en niet nakomen van de gemaakte afspraak van hun kant, kreeg ik 2u na het afgesproken uur een sms dat de verhuis geannuleerd werd. Met nog wat beschuldigingen die eigenlijk niet op ons bedoeld waren tijdens een telefoongesprek wat later. Zeer jammer. Want de eerste keer waren we heel tevreden.
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Persoonlijke diensten: specialisten in Lille Gierle