Als gevestigde naam in de Antwerpse vastgoedmarkt sinds 2000, onderscheidt Reds zich door een netwerk van 6 kantoren en een team van deskundige makelaars. Wij zijn uw ideale partner voor alle vastgoedtransacties. Met onze diepgaande marktkennis en proactieve benadering, streven we altijd naar het beste resultaat. Bij Reds geniet u van een totale ontzorging en een op maat gemaakt dienstenpakket. Neem vandaag nog contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.
Expertise
WinkelsAgrarischBedrijfsverhuurBedrijfshuurZakelijk verkoopZakelijk aankoopAankoopVerkoopVerhuurWaardebepalingHuurImmokantoorVastgoedmakelaarAdviesVerkoop van woningKoop van woningWaardebepaling van woningVerhuur van woningHuur van woningBedrijfsvastgoed
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Trustlocal awards
info_outline
Vastgoedmakelaars met een Top Score behoren, dankzij hun goede reputatie, tot de beste dienstverleners op Trustlocal.
Vorige awards
Top Score 2024
Top Score 2023
Foto's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 17:30
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:30
Dinsdag
-
09:00 tot 17:30
Woensdag
-
09:00 tot 17:30
Donderdag
-
09:30 tot 17:30
Vrijdag
-
09:00 tot 17:30
Zaterdag
-
09:00 tot 16:00
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse25 jaar actiefstar117 reviewspeople_outline20 medewerkers
Lid van
Beroepsinstituut van VastgoedmakelaarsConfederatie van Immobiliënberoepen Vlaanderen
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
SDJstarstarstarstarstar
26 aug. 2025 google
Wij zijn zeer tevreden over Immo Bouwen. Dominic heeft niet alleen geschikte huurders gevonden, maar ook de volledige administratie uiterst zorgvuldig en correct afgehandeld. Bij elke vraag kregen we meteen een helder antwoord en steeds waardevol advies.
De persoonlijke aanpak en klantvriendelijkheid maken duidelijk het verschil: hier geen druk zoals bij de grote kantoren, maar echte service en betrouwbaarheid. Kortom, een makelaar die écht met je meedenkt. Bedankt Dominic !
Nadia Geldofstarstarstarstarstar
5 aug. 2025 google
Zeer professionele begeleiding. Aangename en vriendelijke mensen die steeds het juiste advies geven. Ik ben een zeer tevreden klant!
Lieve Van Vyncktstarstarstarstarstar
2 aug. 2025 google
Immo Bouwen, een kleinschalig kantoor maar groots in werking en service! Dominic heeft ons fantastisch begeleid! Een echte aanrader.
Diane Verhoyestarstarstarstarstar
2 aug. 2025 google
Bedankt Dominic voor de fijne samenwerking en de goede afloop van de verkoop van ons appartement. 👍