Bekijk ook de Top 10 personal trainers in Deinze Wontergem
arrow_backNaar Top 10 personal trainers in Deinze Wontergem
+
The Alpha Coach
9,9
(58 reviews)
place
Clemence Dosschestraat 5, Deinze Wontergem
timelapse9 jaar actief
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Bij The Alpha Coach geloven we in jouw potentieel en begeleiden we je op weg naar een betere versie van jezelf. Of je nu streeft naar grote sportieve prestaties of simpelweg je algehele welzijn wilt verbeteren, wij staan klaar om je te ondersteunen. Onze aanpak is persoonlijk en op maat gemaakt; we creëren een individueel trainingsschema dat perfect aansluit bij jouw unieke doelstellingen en eventuele beperkingen.
Met de begeleiding van Lukas, onze topcoach, krijg je niet alleen waardevolle informatie en inzichten, maar ook praktische tips en tricks die je helpen om de puzzel van voeding en training te leggen. Samen werken we stap voor stap aan jouw succes, waarbij we rekening houden met jouw specifieke behoeften.
Daarnaast bieden we een praktijkruimte te huur in Deinze, een privé locatie met eigen parking en lichtrijke ruimtes. Of je nu een coach bent die een ruimte zoekt of een professional die behoefte heeft aan een inspirerende werkomgeving, onze ruime bureelruimte en polyvalente ruimtes zijn perfect voor jou.
Ben je klaar om de eerste stap te zetten naar jouw doelen? Vraag vandaag nog een gratis offerte aan en ontdek wat wij voor jou kunnen betekenen!
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Bert Degrandestarstarstarstarstar
10 dec. 2025 google
Begin dit jaar startte ik met het traject bij The Alpha Coach. Vanaf het intakegesprek voelde alles meteen vertrouwd en ongedwongen. Dankzij hun professionele, consequente én creatieve aanpak groeit je motivatie om gezonder te leven eigenlijk vanzelf.
De trainingssessies met Fleur waren telkens een plezier. Ze werkt het programma vooraf volledig uit, waardoor je een heel uur lang efficiënt en voluit kan sporten. Je hoeft niet na te denken, enkel te doen — en dat is heerlijk, zeker na een drukke werkdag. Precies wat ik vaak nog nodig had.
Ik koos vanaf het begin voor het volledige traject, waarbij voeding en training gecombineerd worden. En wát een resultaat. Door hun consequente opvolging word je bijna vanzelf gestimuleerd om gewicht te verliezen en spiermassa op te bouwen. De maandelijkse opmetingen gebeuren telkens met Fleur én Lucas samen, waardoor je meteen duidelijke feedback krijgt.
De energie en motivatie die beiden uitstralen is aanstekelijk. Het geeft je niet alleen voldoening, maar vooral ook écht goesting om ervoor te blijven gaan.
Hun professionele aanpak staat op een uitzonderlijk hoog niveau. Hun visie is duidelijk: je lichaam moet optimaal in orde zijn om voluit te kunnen sporten. Zit je vast of heb je ergens last van? Dan pakken ze eerst die specifieke zones aan, vooraleer je verder traint.
Kortom: een absolute top-ervaring. Ik kan The Alpha Coach met volle overtuiging — zelfs 400% — aanraden!
Zion-Noah Opsomerstarstarstarstarstar
4 nov. 2025 google
Ik volgde 6 weken training bij The Alpha Coach en kan dit alleen maar aanraden! Ik startte vooral omdat ik me beter in mijn vel wou voelen, en dat is meer dan gelukt. Mentaal voel ik me veel beter, ik ben vermagerd en sta stukken scherper.
Lukas en Fleur zijn twee super aangename en professionele trainers die echt weten wat ze doen. De trainingen waren altijd gevarieerd en uitdagend, met een topopvolging. Wat ik ook erg apprecieerde, is dat je hen altijd kon bereiken met vragen of voor extra advies.
Kortom: een geweldige ervaring met zichtbare resultaten en een persoonlijke aanpak. Bedankt Lukas en Fleur! 💪
Chris De Nevestarstarstarstarstar
4 jun. 2025 google
Ondertussen 1 jaar klant en nog steeds héél tevreden voor de keuze Alpha Coach. Leuke en uitdagende sessies en zeer professionele begeleiding. Ik volg personal training bij Fleur en af en toe bij Lukas. Beiden doen dit super goed en nog geen moment spijt om PT bij hen te volgen. Ze zijn ook zeer flexibel ondanks de soms wijzigende agenda, een aanrader voor iedereen!
Nathan Van denabeelestarstarstarstarstar
5 dec. 2024 google
Dankzij The Alpha Coach heb ik in korte tijd 8% lichaamsvet verloren. Zijn persoonlijke aanpak op het gebied van zowel training als voeding is duidelijk en effectief. De trainingen zijn intensief, maar ook plezierig, waardoor ik gemotiveerd bleef. Bovendien deelt hij zijn uitgebreide kennis over het lichaam op een begrijpelijke manier, wat me hielp om beter te begrijpen wat er gebeurt tijdens mijn workouts. Hij was altijd bereikbaar voor vragen en ondersteuning, wat echt het verschil maakte. Ik gebruik zijn tips en tricks nog dagelijks en raad hem zeker aan voor iedereen die serieus resultaat wil behalen!