Als ervaren kindercoach en levenscoach, bied ik met veel plezier en zorg ondersteuning aan toekomstige en jonge ouders die moeite hebben met het vinden van evenwicht en sereniteit in de uitdagingen die ze tegenkomen met hun kind. Of het nu gaat om slaapproblemen, ongemak, oncontroleerbare huilbuien of intense emoties, samen creëren we een oplossing die respecteert wat u belangrijk vindt en de ontwikkeling van uw kind, door ouderschap, slaap en gezinsomgeving in harmonie te brengen.
Mijn passie voor kinderzorg en ouderschapscoaching is geïnspireerd door mijn grootmoeder, die zelf kinderoppas was. Haar zachtheid, zorgzaamheid en liefde voor kinderen hebben mij gevormd. Na de geboorte van mijn eigen kinderen, heb ik de levenslange band ervaren die tussen een moeder en haar kind wordt geweven, de vreugde, angsten, zachtheid, persoonlijke veranderingen en aanpassingen aan dit nieuwe leven.
Met meer dan 35 jaar professionele ervaring in de wereld van moederschap en vroege kinderjaren, en bijna 10 jaar in het begeleiden van kinderen, jonge ouders en toekomstige ouders, ben ik rijk aan levenservaring. Ik begrijp de belangrijke rol van ouderschap en hoe de aanwezigheid en reacties van ouders het gedrag, de emotionele en affectieve ontwikkeling van het kind beïnvloeden.
Ik nodig u uit om meer te weten te komen over mijn diensten en hoe ik u kan helpen. Neem contact met mij op voor een gratis offerte en ontdek hoe we samen een harmonieuze oplossing kunnen creëren voor uw gezin.
Expertise
Burn-out coachLife coachBurn-out of StresscoachPersonal- of Life coachAnder type coachIn persoon (fysieke afspraak)
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op dinsdag om 17:00
expand_more
Maandag
-
Gesloten
Dinsdag
-
17:00 tot 19:00
Woensdag
-
11:00 tot 12:30
Donderdag
-
11:00 tot 13:00
Vrijdag
-
Gesloten
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse55 jaar actiefstar9 reviews
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Gordillo-Arevalo Sarahstarstarstarstarstar
21 feb. 2023 google
Beschikbaar, attent, zeer alert op onze gevoelens. Vriendelijke uitwisseling tussen ouders in aanwezigheid van het kind, waardoor ze moeilijkheden kunnen benoemen en terug kunnen komen met het gegeven advies. Ik raad aan :)
Delphine Mahieustarstarstarstarstar
19 okt. 2022 google
"Dit bad stelde me in staat om een moment van rust te ervaren; om een bubbel binnen te treden ver van de drukte van mijn dagelijks leven met 3 kinderen nu en om te genieten van een rustige baby, wat ze niet is. Murielle kon de positie vinden die paste bij haar om mij, mijn dochter en mij, dit kleine moment van sereniteit te bieden. En de sessie huid op huid kunnen beëindigen, maakt dit moment nog intenser. Geen horloge, geen timing, alleen ik en mijn baby..."
Ann Van den hauttestarstarstarstarstar
17 okt. 2022 google
Het begrijpen van uw kind is niet altijd gemakkelijk, we hebben niet het noodzakelijke en objectieve perspectief, onze emoties racen, vermoeidheid is zeer aanwezig... een derde partij hebben die ons in staat stelt de zaken in perspectief te plaatsen, die ons helpt te ontcijferen wat wat gebeurt, het is heel rijk om het duidelijker te zien. Murielle, met haar kalmte, haar geduld en haar beschikbaarheid helpt om het vertrouwen te herwinnen en opnieuw verbinding te maken
Sou Elstarstarstarstarstar
14 okt. 2022 google
Murielle is een geweldige vrouw, ze heeft me met haar advies enorm geholpen met mijn baby. Ze heeft mij vooral geholpen tijdens moederkringen en babyspasessies.
Hartelijk dank Murielle