Advocatenkantoor Busschaert in Mol is een dynamisch en professioneel kantoor dat een breed scala aan juridische diensten verleent aan bedrijven, overheden, instellingen en particulieren. Onze expertise strekt zich uit over vele rechtsgebieden, waaronder aansprakelijkheidsrecht, bouwrecht, echtscheiding, vereffening, onderhoudsgeld en strafrecht. We onderscheiden ons door onze toewijding aan persoonlijk contact, snelle service en advies op maat.
Onze missie is om onze klanten de best mogelijke juridische bijstand te bieden. We streven ernaar om onze klanten te adviseren en te vertegenwoordigen met inachtneming van hun specifieke situatie en wensen. We zorgen ervoor dat onze klanten op de hoogte zijn van hun rechten en plichten en dat zij de juiste keuzes kunnen maken.
We hebben een grote kennis van de wetgeving en kunnen u in diverse talen helpen. Als u op zoek bent naar een betrouwbare en ervaren advocaat, dan bent u bij Advocatenkantoor Busschaert aan het juiste adres. We staan klaar om u te helpen met al uw juridische vraagstukken.
Bent u geïnteresseerd in onze diensten? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende offerte. We kijken ernaar uit om u te helpen met uw juridische behoeften.
timelapse16 jaar actiefstar18 reviewspeople_outline1 medewerkers
Lid van
Orde van Vlaamse Balies
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews
info_outline
Redelijk•3,4
starstarstarstar_halfstar
18 reviews uit 2 bronnen
Katjastarstarstarstarstar
7 mei 2024 Trustlocal.be
Meteen reactie en snel een afspraak
Reviews van andere bronnen
info_outline
Arthurstarstarstarstarstar
2 dec. 2024 google
Deze ervaring heeft ons geleerd, dat je de samenwerking onmiddellijk moet stopzetten wanneer je vaststelt dat er onvoldoende kennis en voorbereiding is in het dossier. Dus meteen overstappen naar een nieuwe advocaat met de nodige expertise en inzichten.
Mirandastarstarstarstarstar
6 mei 2024 google
Aardige man maar ik vond hem gemakzuchtig, overschat zichzelf, hoort je niet, reageert niet wanneer je hem vraagt om uitleg
Je lijkt maar een pionnetje in voor jou belangrijke zaken
Wat begon met "mevrouw ik haal alles terug" eindigde met mevr en kids zijn alles kwijt
Terwijl ik meerdere malen had aangegeven bepaalde zaken bij de rechter te bespreken vond deze dat elke keer niet nodig waardoor ik bevroor
En ik ben er nog steeds van overtuigd dat als de rechter alles had geweten de uitspraak op zijn minst anders had moeten zijn
Zeer teleurgesteld
Spijtig dat je toch minimaal één ster moet geven
M L Bstarstarstarstarstar
2 mei 2024 google
Was beter mannequin geworden. Geeft goede eerste indruk, maar stelt enorm teleur.