Bekijk ook de Top 10 vastgoedmakelaars in Willebroek
arrow_backNaar Top 10 vastgoedmakelaars in Willebroek
+
Walbers Immo bvba
8,0
(56 reviews)
place
Dokter Persoonslaan 15/B, Willebroek
timelapse39 jaar actief
grade
BIV-Erkend
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Walbers Immo is een gerenommeerd vastgoedbedrijf met een rijke geschiedenis die teruggaat tot vier generaties. Onze wortels liggen in Willebroek en de ruime omgeving, waar we ons hebben onderscheiden door onze expertise in verzekeringen, bankzaken en vastgoed. In 2014 hebben we besloten om ons volledig te concentreren op vastgoed, om zo de beste service te kunnen leveren.
Ons team bestaat uit erkende vastgoedmakelaars en gediplomeerde schatters, die zich inzetten om u de beste vastgoedervaring te bieden. We hebben kantoren in Sint-Amands en Mechelen, waardoor we onze expertise en ervaring in de ruime regio lokaal kunnen verankeren.
Bij Walbers Immo begrijpen we dat elke klant uniek is. Daarom bieden we op maat gemaakte diensten aan die aansluiten bij uw specifieke behoeften. Of u nu uw woning wilt verkopen of verhuren, wij zorgen voor een vlotte en zorgeloze ervaring.
We zijn er trots op dat we ons onderscheiden door onze actieve en dynamische aanpak. We zijn niet alleen uw vastgoedmakelaar, maar ook uw partner in uw vastgoedreis. We streven ernaar om u te helpen uw vastgoeddoelen te bereiken en uw verwachtingen te overtreffen.
Bent u klaar om uw vastgoedreis te beginnen? Neem vandaag nog contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.
Expertise
BedrijfsverhuurBedrijfshuurZakelijk verkoopZakelijk aankoopWinkelsVerhuurWaardebepalingHuurImmokantoorVastgoedmakelaarAankoopAdviesVerkoop van woningKoop van woningWaardebepaling van woningVerhuur van woningHuur van woningBedrijfsvastgoed
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op vrijdag om 10:00
expand_more
Maandag
-
10:00 tot 12:00
Maandag
-
14:00 tot 17:00
Dinsdag
-
10:00 tot 12:00
Dinsdag
-
14:00 tot 17:00
Woensdag
-
10:00 tot 12:00
Woensdag
-
14:00 tot 17:00
Donderdag
-
10:00 tot 12:00
Donderdag
-
14:00 tot 17:00
Vrijdag
-
10:00 tot 12:00
Vrijdag
-
14:00 tot 17:00
Zaterdag
-
Gesloten
Zondag
-
Gesloten
Ervaring & vakmanschap
timelapse39 jaar actiefstar56 reviewspeople_outline3 medewerkers
Lid van
Beroepsinstituut van VastgoedmakelaarsConfederatie van Immobiliënberoepen Vlaanderen
Checklist
info_outline
checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Miek Croonenstarstarstarstarstar
4 mei 2025 google
Ik ben absoluut tevreden over immo Walbers. Mijn huis werd binnen de maand verkocht en alles verliep vlekkeloos. De mij toegewezen makelaar, Dante Vandevoorde, heeft het hele traject perfect afgehandeld en was ook tijdens weekends altijd bereikbaar. Wat mij betreft een aanrader.
Sylvia Somersstarstarstarstarstar
27 apr. 2025 google
Beloven dat we heel goede kandidaten zijn en veel kans maken en uiteindelijk niets meer van gehoord niet aan te raden
Dries Vernaillenstarstarstarstarstar
2 apr. 2025 google
Mijn woning werd verkocht door Danté van Walbers Immo. Danté is heel communicatief, houdt je als verkopende partij goed op de hoogte en geeft goed advies mbt een correcte prijszetting. Ook de afhandeling na de verkoop verliep heel vlot.
Josje Verbelenstarstarstarstarstar
4 mrt. 2025 google
Jonah is zeer onprofessioneel. Verkeerde info of geen info en super onbereikbaar. Dit immokantoor is geen aanrader!