Onze Diensten
Dakwerken
Kwaliteit boven uw hoofd!
Nieuwbouw of renovatie? Dakwerken Vanderydt is thuis op elk dak en voert al uw dakwerken met zorg uit. Wat wij doen?
-Alle soorten daken
-Herstellingen
-Reinigen en ontmossen
-Onderhoudscontracten
Renovatie
Professionele renovaties!
Op zoek naar een betrouwbare partner in uw renovatiewerken? Bij Renovatiewerken Vanderydt kan u rekenen op een snelle service, efficiënte aanpak en perfecte afwerking. Wij zijn geregistreerde aannemers en daar boven op bezitten wij ook over een eigen schrijnwerkerij.
Totaalprojecten
Ontwerp van A tot Z
Hebt u een nieuwbouw- of renovatieproject voor de boeg? Totaalprojecten Vanderydt ontwerpt én creëert voor u een interieur om U tegen te zeggen. Eentje dat volledig past bij uw stijl. Wij tekenen alles uit zowel in 2D als in 3D! Wij bieden u een totaaloplossing aan op het vlak van interieurontwerp, aanneming en uitvoering voor professionele en private gebouwen.
Expertise
Leien dakDaklekkageDuurzaamheidDakreinigingHellend dakNieuw dak plaatsenBitumen dakNieuwbouwTotaalprojectenDakrenovatie (vervanging)DakreparatieDakreiniging / onderhoudDakisolatiePlaatsing van nieuw dakAndere dienst/klusBitumen dak (teerlaag)Kunststof dak (PVC / EPDM)DakpannenMetalen dakOverig
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Openingstijden
Gesloten - Gaat open op maandag om 09:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 17:00
Dinsdag
-
09:00 tot 17:00
Woensdag
-
09:00 tot 17:00
Donderdag
-
09:00 tot 17:00
Vrijdag
-
09:00 tot 17:00
Zaterdag
-
09:00 tot 13:00
Zondag
-
Gesloten
Waarom voor ons kiezen?
check_circleProfessioneel team met jarenlange ervaring.
check_circleRespect voor budget en timing.
check_circleEnergiezuinig wooncomfort.
check_circleKwaliteit gegarandeerd.
check_circleRenovatie met 1 aannemer.
Ervaring & vakmanschap
timelapse18 jaar actiefstar13 reviewspeople_outline1 medewerkers
Checklist
info_outline
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.
Reviews van andere bronnen
info_outline
Evelienstarstarstarstarstar
11 mei 2024 google
Heeft bovenverdieping verbouwd, alles is slecht afgewerkt en deze firma kan nog niet eens een rolgordijn ophangen.
Niet mee in zee gaan