Onze firma bestaat reeds ruim 50 jaar onder leiding van dezelfde zaakvoerder Dhr Willy Van Den Broeck die op heden wordt bijgestaan voor opvolging van onze firma door Bart zodat wij hopen het nog 50 jaar te kunnen verder zetten.
Reeds jaren streven wij naar kwalitatieve gebouwen die steeds gebouwd worden volgens de wensen van de klant waarvan wij steeds referenties op eenvoudige vraag kunnen overhandigen.
U kan op onze realisatiepagina een aantal afgewerkte projecten bekijken.
Onze firma beschikt enkel over werkers en niet over directeuren of verkopers zodat wij steeds kunnen streven naar een perfecte prijs/kwaliteit verhouding. Wij hebben hierdoor een uitstekende dienst na verkoop uitgebouwd!
Uiteraard kan U bij ons rechtstreeks kopen van de aannemer. Met diverse bijscholingen blijven wij steeds op de hoogte van de laatste technieken en ontwikkelingen in de bouwsector doch zullen deze technieken pas zelf toepassen nadat ze hun kwaliteit door de jaren hebben bewezen.
Onze firma is gespecialiseerd in volledig afgewerkte projecten zowel in nieuwbouw als renovatiewerken voor particulier (woningen, appartementen, …) als openbare werken.