Bekijk ook de Top 10 vastgoedmakelaars in Roeselare Oekene
arrow_backNaar Top 10 vastgoedmakelaars in Roeselare Oekene
+
ERA at Home
9,0
(137 reviews)
place
Vijfwegenstraat 55, Roeselare Oekene
timelapse20 jaar actief
Reageert snel
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Over onsErvaringReviews
Neem contact op via:
Introductie
Bij ERA At Home zijn we experts in het begeleiden van het koop- en verkoopproces van woningen. We onderscheiden ons door onze grondige marktkennis en ervaring in de streek, waarmee we een realistische schatting van uw eigendom kunnen maken. Onze diensten omvatten het opstarten van het administratieve dossier, het aanvragen van wettelijke attesten, preselectie van potentiële kopers, en ondersteuning bij onderhandelingen. We zorgen ervoor dat uw dossier volledig klaar is voor de notaris. Neem contact met ons op voor een vrijblijvende schatting en ervaar onze professionele begeleiding.
Expertise
WinkelsWaardebepalingVerhuurHuurVerkoopAankoopImmokantoorVastgoedmakelaarAdviesVerkoop van woningWaardebepaling van woningVerhuur van woningBedrijfsvastgoed
Loading Title
Loading Content Row
Loading Content Row
Loading Content Row
Foto's
Video's
Openingstijden
Vandaag geopend - Sluit om 13:00
expand_more
Maandag
-
09:00 tot 19:00
Dinsdag
-
09:00 tot 19:00
Woensdag
-
09:00 tot 19:00
Donderdag
-
09:00 tot 19:00
Vrijdag
-
09:00 tot 19:00
Zaterdag
-
09:00 tot 13:00
Zondag
-
Gesloten
Opmerking: Bovenvermelde openingstijden zijn van onze vestiging in Geluwe. Een afspraak in onze kantoren te Roeselare en Wevelgem kan uiteraard ook. Contacteer ons hiervoor gerust.
Garantie
info_outline
verified_userWij bieden garantie
Ervaring & vakmanschap
timelapse20 jaar actiefstar137 reviewspeople_outline9 medewerkerstimeline20 jaar ervaring
checkmarkEmail en telefoon gecontroleerd door eigenaar.checkmarkKBO-gegevens gecontroleerd.checkmarkGoede reviews in de laatste 2 maanden.
Reviews
info_outline
Reviews van andere bronnen
info_outline
Murat Cınucenstarstarstarstarstar
30 aug. 2025 google
Goede ervaring met de verkoop van een appartement in Genk. Gianna en Laura hebben me goed geholpen en waren altijd bereikbaar.
Roger Liebenstarstarstarstarstar
30 aug. 2025 google
Heel tevreden over de volledige lijn. Mijn 3 eigendommen verkocht allen op de eerste bezichtigingsdag. Wat normaal voorzien was voor september is zelfs éérder kunnen doorgaan in augustus. Tevens altijd goed ontvangen geweest op kantoor. Aanrader!
arensio marcheggianistarstarstarstarstar
23 aug. 2025 google
Zeer tevreden, snel en makkelijk om contact te leggen. Professioneel en toch gemoedelijk. Alles vlot afgehandeld 👍
Ronstarstarstarstarstar
23 aug. 2025 google
Wij zijn enorm vriendelijk en professioneel ontvangen. Alles is correct en zeer vlot verlopen. Wij zijn dan ook erg tevreden en willen hen van harte bedanken. Zeker een aanrader!
Toon bronnenexpand_more
checkGratis en vrijblijvendGratis en vrijblijvend
Persoonlijke diensten: specialisten in Roeselare Oekene